Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu

Rekrutacja

 

Lista kandydatów przyjętych i  kandydatów nieprzyjętych
do oddziałów przedszkolnych przy Publicznej Szkole Podstawowej
w Wielkim Bukowcu na rok szkolny 2020/2021


Lista kandydatów przyjętych i  kandydatów nieprzyjętych
do klasy pierwszej przy Publicznej Szkole Podstawowej
w Wielkim Bukowcu na rok szkolny 2020/2021


Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Wielkim Bukowcu informuje o rozpoczęciu postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2020/2021. Składanie wniosków o przyjęcie do oddziałów przedszkolnych od 24 lutego do 27 marca 2020 r. do godziny 15.00.

  • Przyjmowanie wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej w dniach od 1 do 17 kwietnia 2020 r. do godziny 15.00
  • Formularze wniosków należy pobrać i składać w sekretariacie szkoły w godz. 7.00 – 15.00
  • Formularze wniosków dostępne są również pod adresem: http://wlkbukowiec.szkolna.net/rekrutacja

Lista kandydatów zakwalifikowanych
do klasy  I  Publicznej Szkoły Podstawowej
w Wielkim Bukowcu na rok szkolny 2020/2021

 

  1. Błażek Szymon
  2. Błędzki Wiktor
  3. Gałkowska Oliwia
  4. Grzonka Magdalena
  5. Kobus Szymon
  6. Langowska Agata
  7. Richert Michał
  8. Świeczkowska Justyna
  9. Tomaszewski Jakub

Lista kandydatów zakwalifikowanych i  niezakwalifikowanych
do oddziałów przedszkolnych przy Publicznej Szkole Podstawowej
w Wielkim Bukowcu na rok szkolny 2020/2021

Komisja Rekrutacyjna po przeprowadzonym postępowaniu zakwalifikowała na rok szkolny 2020/2021  niżej wymienionych kandydatów:

 

I. Do oddziału przedszkolnego 6-latków:

  1. Bunikowski Fabian
  2. Cybula Błażej
  3. Cylman Kacper
  4. Czarnecki Bartosz
  5. Glaza Justyna
  6. Godowski Kacper
  7. Gracz Hubert
  8. Gwizdała Natalia
  9. Kalinowski Jakub 
  10. Kielbratowski Kacper
  11. Kreja Anastazja
  12. Machnikowski Łukasz
  13. Mykowska Alicja
  14. Polaszek Monika
  15. Smoleńska Sara
  16. Stosik Lena
  17. Szweda Kamila
  18. Szymczak Kamil
  19. Tomaszewska Magdalena

Niezakwalifikowanych : brak

II. Do oddziału przedszkolnego 3-5-latków:

  1. Abrycht Gabriel
  2. Błażek Lena
  3. Cison Anastazja
  4. Delcea Chloe
  5. Gracz Iga
  6. Gwizdała Piotr
  7. Koszewski Wiktor
  8. Kowalewski Konrad
  9. Kreja Faustyna
  10. Mistelska Oliwia
  11. Muszyńska Kinga
  12. Płaczek Jakub
  13. Polaszek Szymon
  14. Stosik Alicja
  15. Szyca Marek, Karol
  16. Świeczkowski Mikołaj
  17. Wontka Zuzanna
  18. Żurawski Filip

Niezakwalifikowanych : brak

Powyższą listę sporządzono w porządku alfabetycznym. Data podania do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i  niezakwalifikowanych 06.04. 2020 r.

  


     

AKTUALNOŚCI:

ZAŁĄCZNIKI:

								

Załącznik NR1

Utworzono dnia 04.03.2020, 20:41

załącznik NR 2

Utworzono dnia 04.03.2020, 20:43

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Imieniny